ארונות הזזה


מחפשים ארונות?
צריכים מקום נוח ויעיל לאחסון חפצים בתוך הבית שלכם אבל לא רוצים משהו שיבלוט יותר מדי ויצור צרימה בעין ובלב?
ארונות הזזה הם אולי הפתרון בשבילכם.
היתרון בארונות הזזה הוא שהם יכולים להיבלע ולהראות כאילו הם חלק מהקיר (כשהם סגורים)- כך לא נוצרת תחושה של פחות מרחב- אין דלתות לפתוח (שמפריעות למעבר) ולסגור (שאוטמות את מה שיש בפנים)-
יש רק דלתות הזזה שאפשר להחליט שהן נשארות פתוחות או סגורות בלי שזה יפריע לשום דבר.

היתרון של ארונות הזזה פשוט- הדלתות של ארונות הזזה נעות על מסילה, ומאפשרות משחק עם הפתיחה והסגירה של הארונות בלי שזה יהיה חד-משמעי.
ז"א- כשרוצים לפתוח את הארון זה לא חייב להראות כאילו הארון פתוח- זה יכול להראות כאילו זה מאז ומתמיד היה פתוח (בעוד שעם ארונות רגילים הדלתות הפתוחות ברורות ואפילו עשויות להפריע למעבר), וכשהארון סגור זה נראה כאילו זה חלק מהקיר ומאז ומתמיד היה ככה.

ארונות הזזה יכולים ליצור חציצה ולהפריד בין חלקים שלא אמורים להיות באותו חדר אבל מכורח הדברים (מגבלות של מקום בתוך הבית, למשל) הם כן נמצאים.
כך למשל משרד שנמצא בתוך הסלון יכול להעלם לחלוטין בתוך ארונות הזזה ורק כאשר זה נוח וצריך אותו (ז"א- מתי שעובדים ולא בשום זמן אחר) אפשר לפתוח את דלתות ההזזה ולגלות את העולם המשרדי בתוך הבית שלנו (כמו אותם מרגלים חשאיים שהבית שלהם נהפך למעבדת מחשבים מתוחכמת).
אם בסלון שלנו אנחנו מארחים באופן קבוע אנשים (לשם אירועים חברתיים או סדנאות ואירועים מקצועיים), אפשר לדאוג שהתחום ה"ביתי" יותר (והאינטימי לפעמים) יהיה בתוך נישה מאחורי ארונות הזזה. כך – במצב רגיל הדלתות יהיו פתוחות וכולם יוכלו ליהנות ולראות את תמונות המשפחה האוהבת, אבל כשמגיעים אנשים לעשות סדנא מקצועית יהיה יותר רשמי וחכם לסגור את הדלתות ולאפשר לאווירה יותר "רשמית" להיכנס.

ארונות הזזה יכולים לשמש לעוד הרבה דברים אחרים- מאפשרויות כמו ארונות הזזה שנפתחים לתוך חדר ארונות, אל ארונות הזזה שבתוך חדרי ילדים ויוצרים קצת סדר בתוך הכאוס כשמאחסנים בהם בצורה חכמה צעצועים ומשחקים (כך שהם יוכלו להישלף בקלות בלי להפיל את הכל תוך כדי), עד לנישות של טיפולים אלטרנטיביים (או בית מרקחת קטן) שנמצא בתוך הבית ואתם פותחים אותו רק במקרים מיוחדים (כמו כשאתם מטפלים בעצמכם או באחרים).
ארונות הזזה יכולים גם לשמש כמזווה בתוך מטבח (כמו חדר ארונות, רק שהדלתות נפתחות לתוך מזווה).
האפשרויות רבות ומגוונות וזה נתון רק ליצירתיות והצרכים שיש לכם כשאתם באים לבחור ארונות.
ארונות הזזה יכולים להוות פתרון אסתטי וידידותי מאוד, וזה תלוי רק בכם ומה שאתם צריכים. בה